5 Łatwych przepisów na pierś z indyka

Kuchnia

Nie jest już mitem, że indyk jest zdrowy, ponieważ jest bogaty w białko i ma niską zawartość tłuszczu. Obecnie ludzie decydują się na tę zdrową opcję żywieniową, ponieważ jest niedroga i łatwa do przygotowania. Nawet dzieci mogą gotować i cieszyć się posiłkiem.

Aby zrobić zdrowy posiłek, musisz mieć dobrą różnorodność żywności i unikać jedzenia tego samego każdego dnia. Kiedy pójdziesz do sklepu spożywczego, zobaczysz, że większość ludzi kupuje te same produkty, takie jak chleby, makarony, płatki śniadaniowe, chipsy, ciastka itp.

Jeśli szukasz zdrowego posiłku, to nie musisz kupować tych wszystkich niezdrowych produktów i składników. Możesz zrobić własne posiłki, łącząc różne składniki i tworząc pyszne posiłki. Jeśli masz w domu piekarnik, to gotowanie będzie dla Ciebie łatwe.

W tym artykule podzielę się kilkoma przepisami na piersi z indyka, które pozostawią cię głodnym. Zobaczmy więc, jak ugotować pierś z indyka przepisy.

Przepisy na pierś z indyka

1. Pierś z indyka w wolnowarze

Składniki

3 funty. pierś z indyka

1/4 szklanki cebuli

1/2 łyżeczki soli

Wskazówki

Pokroić pierś z indyka na 4 równe kawałki i umieścić je w wolnowarze. Dodać sól, cebulę i wodę. Przykryć garnek i gotować przez 6 do 8 godzin.

2. Pierś z indyka i ziemniaki

Składniki

1 lb. ziemniaków

2 filiżanki zielonej fasolki

1/4 szklanki cebuli

3/4 łyżeczki soli

1/4 łyżeczki pieprzu

Wskazówki

Obrać ziemniaki i pokroić w kostkę. Gotujemy ziemniaki przez 7-8 minut. Dodać sól i pieprz do smaku. Odstawić do ostygnięcia, a następnie dodać do wolnowaru. Pokrój zieloną fasolkę i dodaj ją do wolnowaru. Pokrój pierś z indyka i dodaj ją do wolnowaru. Przykryj garnek i gotuj przez 5 do 6 godzin.

3. Pieczona pierś z indyka

Składniki

1 lb. pierś z indyka

1/4 łyżeczki soli

1/2 łyżeczki pieprzu

Wskazówki

Rozgrzać piekarnik do 350°F. Pierś z indyka kroimy na 4 równe kawałki i układamy w brytfannie. Posypać je solą i pieprzem. Piec przez 45 do 60 minut. Pozwól im odpocząć przez 15 do 20 minut.

4. Pierś z indyka i słodkie ziemniaki

Składniki

2 filiżanki słodkich ziemniaków

1/4 szklanki cebuli

1/4 łyżeczki soli

Wskazówki

Obierz słodkie ziemniaki i pokrój je w kostkę. Umieścić je w naczyniu do zapiekania. W misce połączyć cebulę i sól. Zalać mieszanką słodkie ziemniaki i piec przez 20 do 30 minut.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobały Ci się te przepisy. Jeśli je lubisz, proszę podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.